Dit is niet de officiële website van Assaf. Ze wordt beheerd door FragranceGems, een onafhankelijke wederverkoper van Assaf.

FragranceGemsAssafonofficiële gids Search
NL
Assaf kopen bij FragranceGems

100 ml

Assaf Tobacco Pacha

Assaf Tobacco Pacha is een parfum dat het merk in 100 ml vermeldt. De pagina's van het merk noemen oud, wierook, leer, roos, hout en patchouli maar geen lagen, dus deze gids toont geen piramide.

Assaf kopen bij FragranceGemsOpent de pagina over Assaf bij FragranceGems.

Noten van Assaf Tobacco Pacha

Oud · Wierook · Leer · Roos · Hout · Patchouli

Notities zoals de eigen pagina van het merk ze noemt, zonder lagen, gelezen op 24 oktober 2026.

Over Assaf Tobacco Pacha

De productpagina van het merk voor Assaf Tobacco Pacha noemt oud, wierook, leer, roos, hout en patchouli, maar geeft geen lagen, dus deze gids vermeldt ze zonder ze als top, hart of basis te plaatsen.

Tobacco Pacha is een van de verschillende Assaf-geuren met tabak in de naam. Andere in dezelfde lijn: Tobacco Black 40 (100 ml), Tobacco Jam 50 (100 ml), Tobacco Jam 60 (100 ml), Tobacco Rage 32 (100 ml) en Wild Colt Tobacco (200 ml).

Deze gids voegt niets toe wat noch het merk noch de winkel vermeldt. Wat elke noot is, lees je op de notenpagina.

Assaf Tobacco Pacha: maat en fles

De website van het merk vermeldt Assaf Tobacco Pacha in 100 ml.

Assaf Tobacco Pacha kopen in Europa

FragranceGems, een onafhankelijke wederverkoper van Assaf, verzendt vanuit Nederland naar 25 EU-landen. Haar pagina over Assaf toont de geuren die ze heeft, met prijzen en beschikbaarheid; deze gids toont geen van beide.

Assaf kopen bij FragranceGemsOpent de pagina over Assaf bij FragranceGems.

Geur niet gevonden? Je kunt de winkel ernaar vragen; een verzoek is geen bestelling.

Vragen over Assaf Tobacco Pacha

Heeft Assaf Tobacco Pacha een notenlijst?

De pagina's van het merk noemen oud, wierook, leer, roos, hout en patchouli zonder lagen, dus er is geen piramide.

Welke maat heeft Assaf Tobacco Pacha?

Op de website van het merk staat 100 ml.

Welke andere Assaf-geuren hebben Tobacco in de naam?

Tabak is een veelgebruikt woord. Andere zijn: Tobacco Black 40, Tobacco Jam 50 en Tobacco Jam 60.

Wat kost Assaf Tobacco Pacha?

Deze gids toont geen prijzen, omdat die veranderen.

Is Assaf Tobacco Pacha op voorraad?

Deze gids toont geen voorraad. De winkel laat zien wat vandaag besteld kan worden.

Waar kun je Assaf Tobacco Pacha in Europa kopen?

Van FragranceGems, een onafhankelijke wederverkoper van Assaf. De knop op deze pagina leidt naar haar winkel, die prijs en beschikbaarheid toont.

Is het Assaf Tobacco Pacha of Asaf Tobacco Pacha?

Assaf. De website van het merk is assaf.ae; sommige van de Engelse productteksten schrijven Assaf.

Assaf kopen in EuropaWelke Assaf eerst proberenGeurfamiliesNoten uitgelegdAlle vragen

Kopen bij FragranceGems